Feanor

Oled õiges kohas, kui vajad abi järgnevate keelekombinatsioonide tõlkimisel:
itaalia eesti vene hispaania


Meie ettevõte garanteerib tõlgete täpsuse, tekstid vaatab alati üle ja parandab üks või mitu emakeelset spetsialisti.
Meie meeskond ja nende peamised huvialad:

Andrea
Filoloog ja tõlkija/vannutatud tõlk, spetsialiseerunud juriidiliste, majanduslike tekstide ja igasuguste notariaalsete dokumentide tõlkimisele eesti, inglise, itaalia ja hispaania keelde. Oli aastaid Tallinnas asuva Euroülikooli dotsent, on Itaalia suursaatkonna usaldustõlk ja tuntud kohalike ettevõtjate seas, akrediteeritud viieteistkümne notaribüroo juures Tallinnas, kus ta ka elab.

Vandetõlgi teenused eesti-itaalia-eesti ja eesti-hispaania suunal. Miks eelistada vandetõlki? Täiendava info saamiseks www.just.ee
Dokumentide vastuvõtmine ja tagastamine vt  www.translators.ee

Luca
Mehhaanikainsener. Spetsialiseerunud tehnoloogia, tootmise, metroloogia ja kvaliteedi peale. Tõlgib teaduslikke tekste. Telefon +372 58085680

Silvia
Advokaat, võib anda juriidilist-keelelist abi erinevates keeltes. Eelistab äriõiguslikke, tööga seotud ja kindlustusalaseid tekste.

Henton
Tööstusinsener, emakeel hispaania (Tšiili). Võta temaga ühendust, kui on vajadus tõlkida eesti keelest (tšiili) hispaania keelde.

Chema
Helsingis kraadi saanud ökonomist. Veinide ja metsatehnika müüja, emakeel hispaania (Argentiina). Võta temaga ühendust, kui on vajadus tõlkida soome keelest hispaania (argentiina) keelde või inglise-portugali keelest hispaania (argentiina) keelde.


Feanor
Roosikrantsi 23-4, 10119 Tallinn, Estonia
Phone & fax: +372 6454591

Direct +372 58085680
E-mail:

Skype Me?!