Feanor


Projekteerime ja tarnime kiirlõiketerastest (HSS) ja kõvasulamitest (solid carbide HM) lõiketöötlusriistu
Uringud ja konsultatsioonid lasermetroloogia alal
Tarkvara kvaliteedikontroll ja mõõdikute kalibreerimine


Firma Feanor projekteerib ja tarnib kiirlõiketerastest (HSS) ja kõvasulamitest (solid carbide) järgmisi lõiketöötlusriistu: spiraal-, kontra- ja keermepuure, hõõritsaid, keeretrullivaid tööriistu, kraane, tervik -, koostatavaid-, kõvasulamterikute- ning pööratavate lõikuritega freese.
Kliendi tellimuse järgi valmistatud tööriistad, mille järele on suur nõudlus, on valmistatud vastavuses ISO ja AQAP standarditega, me turustame neid Euroopas ja mujal maailmas (Hiinas, Singapuris, Lõuna-Aafrikas, Lõuna-Ameerikas). Meie tööriistad võimaldavad suurendada mehhanismide tootlikust lennunduses, kaitse- ja autotööstuses, laevanduses, naftaväljadel, tööpinkidel, valu- ja stantsimisvormide tootmisel, plast- ja masinaehitustööstuses.
Oleme valmis pakkuma tehnilist abi kõigis Teid huvitavates küsimustes. Selleks palume faksida või saata elektronpostiga oma joonised või eskiisid koos spetsifikatsioonidega.

Saadame kohe vastuse, millele on lisatud täiendavad materjalid ja hinnakirjad. Võite samuti saata meile vajalik info (materjal, masinatüüp ja parameetrid, operatsioonid, jahutusvedelik), ning meie konstrueerime Teile õige tööriista, mis vähendab Teie kulusid mehhanismidele ja suurendab töö tootlikkust.

Meie firma arendab ja juurutab samuti tarkvara paljudes tehnikavaldkondades, kaasa arvatud statistiline protsesside juhtimine (SPC), näidiste aktsepteerimine (MIL, STD 105 & 414), andmete hankimist käsi- või automaatsetes tootmisprotsessides (FMS), tegeleme kalibreerimisega (noonius, blokeeritavad mõõdikud, mikromeetrid võllide ja avade mõõtmiseks, digitaal- ja osutimõõteriistad, kõrgusmõõdikud), optimeerime lõikeriistade parameetreid ja disaini.


Helistage või faksige, kui soovite saada rohkem teavet meie konsultatsiooniteenuste kohta järgmistel aladel
:

Blogs sensorid, tööriistad, software

Follow Us Twitter YouTube Facebook LinkedIn

Tõlked
Pakume ka tõlkeid (kirjalikke ja suulisi) presentatsioonidel, konverentsidel ja tehnikaalastel kohtumistel. Meie erialaks on tehnilised tõlked, kuid tegeleme ka juriidiliste- ja kaubanduslike tekstide tõlkega eelpoolmainitud keeltes.


Feanor
Roosikrantsi 23-4, 10119 Tallinn, Estonia
Phone & fax: +372 6454591

Direct +372 58085680

Skype Me?!

 

Visit us in: Shenzhen, Beijing, Hannover, Dubai, Amman, Moskow, Omsk, Tampere, Shanghai, Stockholm, Tallinn, Guangzhou, Ho Chi Minh

  GIMEE+CONEXPO

"Luca Bochese" ?/font>